color circle

Olga Guz

Olga Guz

 

Projektantka z wykształcenia, joginka z potrzeby serca. Zaprzyjaźniona z ruchem – tańczyła, została instruktorką fitness, biegała, aż w końcu trafiła na jogę. Skończyła kurs Ashtanga Vinyasa Yogi u Basi Lipskiej Larsen i Mateusza Dekera oraz Hatha i Vinyasa Yogi z The Peaceful Warriors na Bali, brała udział w warsztatach między innymi z Taylorem Huntem, Lea Perfetti i Tarikiem van Prehnem.

Codzienna praktyka miała być sposobem na relaks i odnalezienie spokoju ale okazała się czymś znacznie większym – drogą do większej samoświadomości. Szlifuje kondycję.

Swoim uczniom chce przekazać to, co jej samej daje joga – dyscyplinę, większą koncentrację, elastyczność (ciała i umysłu), a to wszystko bez zbędnego patosu, z dystansem i uśmiechem. Najbardziej cieszy ją, że joga to nie konkurs i rywalizować można tylko ze sobą.

Sesje jogi z Olgą w Studio PortalYogi

Olga w naszym Studio PortalYogi przygotowała wyzwanie „Joga na poranki. Rise and Shine”. To 7-dniowa podróż do świadomego, zorganizowanego i efektywnego dnia. Gwarantujemy, że po tym tygodniu nie będziesz chcieć zaczynać dnia inaczej, niż poranną jogą.

Olga Guz screenshot
Play
Pozycja Kot/Krowa
Play
Vinyasa kumbhakasana
Olga Guz
Play
Moc Vinyasy: Poranna praktyka energetyzująca
decor