color circle

Zosia Styn

Zosia Styn

 

Zosia Styn czyli Soffi z SMU YOGA to nieustannie rozwijająca się miłośniczka świadomości i aktywności. Jej szkolenia oraz doświadczenie zebrane w wielu podróżach po Indiach, oraz w praktyce i pracy jako nauczyciel na całym świecie (m.in. Francja, Belgia, Brazylia, Tajlandia, Indie, Nepal, Indonezja) umożliwiło jej skomponowanie bardzo unikatowej formy zajęć, która ułatwi  dotarcie do swojej duszy i nawiązania świadomego połączenia między umysłem i ciałem.

Zosia uczy jak praktykować bez bólu, dociskania i stresu. Zwraca dużą uwagę na wgląd w siebie i naukę rozumienia własnych potrzeb oraz możliwości. Praktyka oparta będzie na technikach Hatha Yogi oraz Yoga Terapii.

Zosia na co dzień współtworzy studio SMU YOGA w Gdyni. Posiada certyfikaty nauczycielskie Yogi, Yoga Terapii, Yogi dla kobiet przed i po ciąży, ajurwedy oraz dyplom Advance Yoga Training  certyfikowane przez Yoga Alliance UE i USA, a nawet przez Rząd i armię Indii. Jest trenerem personalnym z międzynarodowymi uprawnieniami III stopnia. Jej wykształcenie poparte tytułem magistra Akademi Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz  ponad 18-letnią praktyką w pracy z ludźmi w każdym wieku na całym świecie.

decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 50 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

60

wyzwań i planów praktyki

60

najlepszych nauczycieli

color circle

Dołącz do naszej społeczności

Uzyskaj dostęp do setek zajęć i wyzwań. Otrzymaj porady i wsparcie od naszych nauczycieli za najlepszą cenę na rynku

  • 15 000 użytkowników
  • najwyższa jakość treści

Sesje jogi z Zosią w Studio PortalYogi

W naszym Studio PortalYogi znajdziesz przygotowaną przez Zosię sesję „Joga w ciąży – praktyka spokoju”. Sesja ta zawiera w sobie kompletny zestaw dla ciała i ducha, zaczynając od mantry, przez podstawowe asany dostosowane dla kobiet w każdym trymestrze ciąży, po pranayamę uspokajająjacą myśli oraz układ nerwowy.

Play
Praktyka ciążowa - biodra
Play
Praktyka ciążowa - pozycja wojownika