color circle

Aleks Jurkiewicz

Aleks Jurkiewicz

 

Aleks Jurkiewicz jest certyfikowaną nauczycielką Mindfulness według metody MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction Training) rekomendowaną przez Polski Instytut Mindfulness, kształcący nauczycieli uważności w Polsce we współpracy z europejskim The Institute for Mindfulness-Based Approaches (IMA).

Mindfulness pojawił się w jej życiu w wyniku kumulacji trudnych wydarzeń i chęci samopomocy. Nie radząc sobie z natłokiem myśli, rozpamiętywaniem i zamartwianiem się trafiła na 8-tygodniowy Kurs Redukcji Stresu MBSR, który na zawsze zmienił już jej sposób odnoszenia się do siebie, swojego ciała, myśli i emocji, dając narzędzia pozwalające zredukować cierpienie psychiczne spowodowane przez „szalejący” nieustannie umysł.

Dzięki treningowi uważności i nauce przebywania w chwili obecnej „tu i teraz”, w jej życiu pojawiło się więcej radości, pełni i spokoju. Aleks z wykształcenie jest psycholożką. Z pasji joginką od zawsze zakochaną w ashtanga jodze, z którą jest związana od ponad 13 lat. Po licznych wizytach w Indiach w Mysore otrzymała certyfikat do nauczania I-szej serii ashtanga jogi z rąk samego Sharatha Joisa.

Jest także współzałożycielką warszawskiej kultowej szkoły jogi Yoga Republic. Ma też za sobą kolorowy okres pracy w największych agencjach reklamowych, gdzie jako osoba zarządzająca dużym zespołem doświadczyła stresu na własnej skórze. Na co dzień pasją Aleks jest prowadzenie 8-tygodniowych Kursów Redukcji Stresu Mindfulness MBSR, gdzie pracuje w kameralnych 12 osobowych grupach. Odkrycia, których jej uczniowie dokonują w trakcie kursu, sprawiające nierzadko, że ich życie zmienia się w wielu aspektach na lepsze, doprowadza ją do łez wzruszenia i napełnia serce radością.

Aleks uczy Mindfulness wierząc, że trening uważności to podstawowa umiejętność, którą absolutnie każdy powinien nabyć, aby żyć pełniej, spokojniej i radośniej dziś i każdego kolejnego dnia swojego życia. Dlatego tu jest, aby móc teraz dzielić się tym z Tobą.

decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 50 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

60

wyzwań i planów praktyki

60

najlepszych nauczycieli

color circle

Dołącz do naszej społeczności

Uzyskaj dostęp do setek zajęć i wyzwań. Otrzymaj porady i wsparcie od naszych nauczycieli za najlepszą cenę na rynku

  • 15 000 użytkowników
  • najwyższa jakość treści
decor