color circle

Marta Szostak

Marta Szostak

 

Nauczycielka jogi i ruchu z 11-letnim doświadczeniem. Prowadzi zajęcia grupowe w Warszawie oraz indywidualne, organizuje warsztaty wyjazdowe. Uczy ludzi, nie pozycji.

Z jogą miała styczność po raz pierwszy na studiach. Trafiła na zajęcia wg. metody Iyengara, która miała być remedium na złamane serce. Kilka lat później trafiła na sesję, dopiero raczkującej w Polsce, ashtanga jogi i to była miłość od pierwszego powitania słońca, która zaprowadziła ją do dwukrotnie do Indii.

Obecnie jej praktyka jest bardziej różnorodna. Naucza jogi według metody asztanga jogi, vinyasy oraz w nurcie Yoga Detour, którego jest jedyną licencjonowaną nauczycielką w Polsce. W podejściu Marty mocny wydźwięk ma interdyscyplinarne i holistyczne podejście do ruchu i człowieka, ciała i umysłu. Wierzy w terapeutyczną moc ruchu, medytacji i świadomego oddechu. Zgłębia aspekty ruchu funkcjonalnego i mobilności, szukając połączeń pomiędzy tzw. tradycyjnymi formami jogi a współczesną nauką o ruchu. Jako uzupełnienie swojej pracy w tym roku ukończyła kurs trenera medycznego.

W poprzednim życiu utytułowana zawodniczka karate ze stopniem mistrzowskim 1 Dan. Przez kilka lat prowadziła treningi na dzieci i dorosłych. Jak sama mówi, gdyby nie mata w dojo, prawdopodobnie nigdy nie trafiłaby na matę w szkole jogi. Trenerka umiejętności psychospołecznych, ukończyła studia psychologiczne ze specjalizacją sportową i międzykulturową.

Na regularne zajęcia stacjonarne w Warszawie zaprasza do Yoga Republic, Stanu Skupienia oraz adidas Sports Base Warsaw. Indywidualnie pracuje z osobami początkującymi, sportowcami oraz osobami powracającymi do aktywności po przerwie. 

decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 25,5 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

50

wyzwań i planów praktyki

50

najlepszych nauczycieli

color circle

Dołącz do naszej społeczności

Uzyskaj dostęp do setek zajęć i wyzwań. Otrzymaj porady i wsparcie od naszych nauczycieli za najlepszą cenę na rynku

  • 15 000 użytkowników
  • najwyższa jakość treści

Sesje jogi z Martą w Studio PortalYogi

Marta w naszym Studio PortalYogi przygotowała wyzwanie „20 dni na mocne ciało”. Jest to wyjątkowy projekt, w trakcie którego wzmocnisz swoje ciało i zwiększysz mobilność jego poszczególnych segmentów. Wyzwanie jest dedykowany wszystkim, zarówno tym, którzy chcą zacząć praktykę jogi, jak i tym, którzy już praktykują. Oprócz wyzwania, w naszym Studio znajdziesz też kilka pojedynczych sesji vinyasa jogi z Martą

virabhadrasana I
Play
Rozruszaj i wzmocnij barki
Play
Poczuj brzuch
Play
Silne i otwarte biodra
decor