color circle

Gosia Kobus-Kwiatkowska

Gosia Kobus-Kwiatkowska

 

Joginka i fizjoterapeutka. Od 2013 roku uczy jogi osoby w różnych stopniach zaawansowania. Przez ponad 3,5 roku prowadziła własną szkołę jogi w Lubinie. Skończyła studia fizjoterapeutyczne na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, które dały jej solidną podstawę i zrozumienie, jak funkcjonuje ludzkie ciało oraz bazę do pracy z ograniczeniami w ciele.

Wiedzę fizjoterapeutyczną wykorzystuje do układania praktyki w sposób przemyślany i bezpieczny. Ukończyła także studia podyplomowe na AWF we Wrocławiu z Psychosomatycznych Praktyk Jogi. Dwukrotnie ukończyła Kurs RYT200 Yoga Alliance Ashtanga Yoga. Od 2015 roku wykłada anatomię w jodze na kursach Yoga Alliance.

Jest prekursorką zmiany sposobu tłumaczenia tych zagadnień w Polsce. Prowadzi kanał na YouTube, który gromadzi 60 tyś. aktywnie subskrybujących, a od dwóch lat tworzy kursy online, które pomagają tysiącom joginom kształcić się i rozwijać na macie w swoim domowym zaciszu.

Od połowy 2015 roku współpracuje z PortalYogi – pisze artykuły oraz jest autorką serii video na kanale YouTube poświęconych anatomicznym aspektom praktyki (biodra, nadgarstki oraz kręgosłup w praktyce jogi). Do każdego ucznia podchodzi indywidualnie, biorąc pod uwagę ograniczenia praktykującego. W praktyce jogi skupia się nie tylko na aspekcie fizycznym, ale także duchowym i psychosomatycznym. Patrzy na człowieka w holistyczny sposób, dostrzegając jego ciało, umysł i duszę. Pomaganie uczniom na tych wszystkich poziomach stało się jej misją, którą wykonuje z ogromną pasją każdego dnia.

 

Sesje jogi z Gosią w Studio PortalYogi

Gosia w naszym Studio PortalYogi przygotowała wyzwanie „Moc Zdrowego Kręgosłupa”. To 14-dniowe wyzwanie będzie idealne, jeżeli w ciągu dnia dużo siedzisz lub stoisz oraz gdy doskwierają Ci bóle pleców. Oprócz wyzwania, w naszym Studio znajdziesz wiele sesji vinyasa jogi z Gosią.

Play
Sesja poranna
Play
Sesja wieczorna
Play
Praktyka dla każdego
decor