color circle

Natalia Zięba

Natalia Zięba

 

Joga to dla niej, sztuka „bycia tu i teraz”. Pasjonuje się tematyką samorozwoju, eksploruje tematy z zakresu świadomości ciała, psychologii oraz wpływie ruchu na umysł i emocje. Na swoim przykładzie, odkryła, że joga i medytacja, są niezbędnymi narzędziami, które odpowiednio pokierowane mogą pozytywnie wpłynąć na jakość naszego życia.

Joga pojawiła się w jej życiu ponad 10 lat temu. Od tamtej pory wyznacza jej cel i wypełnia najważniejsze sfery życia. Połączyła swoją pasję z wykształceniem (marketing & media) z wiedzą, oraz doświadczeniem jogowym.

Jest certyfikowanym przez Yoga Alliance nauczycielem Holistyczych Terapii Jogą. Wiedzę zdobyła u samego źródła, czyli w miejscu, które nazywane jest Stolicą Jogi – Rishikesh w Indiach. Jej styl jogi odzwierciedla połączenie tradycji ze współczesną wiedzą o ruchu. Praktykuje Ashtangę, hathe, Vinyase, Yin oraz Aerial, wykorzystując elementy tańca, animal movement czy ruchu intuicyjnego.

Przez ostatnie 10 lat mieszkała różnych krajach: w Anglii, USA i na Dominikanie. Każde z tych krajów wniosło coś bardzo wyjątkowego do różnych aspektów jej życia, przede wszystkim okazję, do tego, aby pogłębić swoją wiedzę, przez uczestniczenie w warsztatach jogi z doświadczonymi i znanymi nauczycielami (np z Sri Sharma Mittrą, Laurą Sykorą – Kasperzak, Gabriella Dondero czy Kino MacGregor. Uczyła w różnych miejscach na świecie i brała udział w ciekawych projektach. Na swoich zajęciach jogi, chce inspirować innych do tego, aby poznali; poczuli korzyści płynące z praktyki jogi i odnaleźli swoją własną drogę rozwoju… bo joga to Twoja własna podróż, w głąb siebie.

„Najważniejsza w moim życiu jest równowaga. Joga i medytacja jest moim Yin, a Yang wszystko, co ekstremalne. Kocham motory, kitesurfing, wakeboarding, snowboarding, czyli wszystko to, co podnosi adrenalinę. Lubię wyzwania, dzięki którym wychodzę ze swojej strefy komfortu i realizuję siebie. Żyję szybko. Jestem zawsze w biegu a joga, pozwala mi spokojnie odetchnąć, wyciszyć się i spojrzeć na swoje życie z dystansem.”

Sesje jogi z Natalią w Studio PortalYogi

Natalia w naszym Studio PortalYogi przygotowała wyzwanie „Joga zawsze młoda”. To absolutnie wyjątkowe, 3-dniowe wyzwanie udowodni Ci, że prawdziwa młodość nie ma nic wspólnego z wiekiem, a przygodę z regularną praktyką możesz rozpocząć na każdym etapie życia. Oprócz wyzwania, w naszym Studio znajdziesz też kilka pojedynczych sesji jogi i medytacji z Natalią

Play
Sesja uwalniająca Blokady Emocjonalne
Play
Sesja wzmacniająca Brzuch