Portal Yogi

30 Dni z Jogą – odpowiadamy na Twoje pytania

30 Dni z Jogą to 30-dniowe wyzwanie, podczas którego Basia Lipska-Larsen, instruktorka jogi, w specjalnie nagranych wideo, przeprowadzi Cię przez wszystkie asany Pierwszej Serii Ashtangi. Wystarczy, że codziennie poświęcisz 30 minut na macie, żeby na stałe wprowadzić jogę do swojego życia, zacząć ćwiczyć regularnie i… poczuć się lepiej.
Początek Nowego Roku to najlepszy moment, żeby wprowadzić do życia nowe zasady. Dlatego wyzwanie 30 Dni z Jogą zaczynamy 22 stycznia. Nie znaczy to, że po tej dacie nie można dołączyć – 30 dni z jogą można rozpocząć w każdym momencie.
Podczas wyzwania poznasz 80 asan. Oto niektóre z nich:

Na początku będzie lekko: oddech, Powitania Słońca, pozycje stojące. Z czasem poprzeczka będzie się podnosić. Jeżeli w którymś momencie będziesz potrzebować motywacji, znajdziesz ją na Grupie Konsultacyjnej na Facebooku (to grupa zamknięta, do której dostęp mają wszyscy ci, którzy uczestniczą w wyzwaniu). Magdalena Bałdys, świetna nauczycielka jogi odpowie na Twoje pytania.
Jeśli zdarzy Ci się zapomnieć o wyzwaniu, wystarczy, że otworzysz swoją skrzynkę mailową – po zapisaniu się do listy mailingowej, będą do Ciebie przychodzić codzienne przypomnienia wraz z instrukcjami.
30 dni z jogą

Podsumowując:

Czym jest 30 Dni z Jogą?

30 Dni z Jogą to 30-dniowe wyzwanie, podczas którego Basia Lipska-Larsen, instruktorka jogi, krok po kroku przeprowadzi Cię przez wszystkie asany Pierwszej Serii Ashtangi.

Kiedy rozpoczyna się wyzwanie?

Zaczynamy 22 stycznia, ale do wyzwania można dołączyć w każdej chwili. Przez cały czas będziesz mieć dostęp do wszystkich filmów.

Jak zmotywować się do wyzwania?

Wystarczy, że obejrzysz ten film. Dołączając do 30 dni z Jogą, zostaniesz zaproszony do Grupy Konsultacyjnej na Facebooku, gdzie będziesz mógł porozmawiać z innymi uczestnikami i zapytać o radę nauczycielkę jogi. Możesz także zapisać się do listy mailingowej, żeby otrzymywać powiadomienia oraz instrukcje, jak wykonać poszczególne asany na swoją skrzynkę mailową.

#30dnizjogą

Jeśi chesz pokazać nam i swoim znajomym, jak Ci idzie, dołącz ten hashtag do zdjęć publikowanych na Facebooku.

Jak dołączyć do wyzwania?

1) Bezpłatnie:

Jeżeli chcesz wziąć udział w wyzwaniu w jego najprostszej wersji – śledź nasz Fanpage. Codziennie będziemy publikować blog posty z instrukcjami, jak wykonać poszczególne asany. Po zapisaniu się na listę mailingową, otrzymasz je na swoją skrzynkę mailową.

2) Ćwicz z video i przy wsparciu grupy online:

Dołącz do Internetowego Studia PortalYogi. Koszt subskrypcji wynosi 29 zł miesięcznie.

>>Dołączam do Internetowego Studia PortalYogi<<

30 dni z jogą

Portal Yogi

Praktykuj jogę gdzie chcesz i kiedy chcesz

PortalYogi to jedna z największych platform wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji na temat jogi w Polsce. Powstała, aby pomóc Ci praktykować jogę bezpiecznie i efektywnie w domowym zaciszu. Samo Internetowe Studio PortalYogi, to efekt współpracy z czołowymi polskimi instruktorami jogi, którzy uczą jogi online.

Polecamy

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

decor