Portal Yogi

Poznałeś nową dziewczynę i okazuje się, że to joginka? Super!

Wszyscy mamy swoje wzorce oraz typy osób, które wydają się nam atrakcyjne i z którymi chcielibyśmy się związać. Ale co jeśli istnieje inny, prostszy sposób na znalezienie „tej jedynej”? Przeczytaj, dlaczego joginka to będzie idealną partnerką – to może być Twój strzał w dziesiątkę.

To jest fakt. Istnieje przynajmniej 15 niezaprzeczalnych powodów, dla których warto umówić się z joginką. Koniec eksperymentów i szukania wspaniałej partnerki z marnym efektem.

Wszyscy mamy swoje wzorce oraz typy osób, które wydają się nam atrakcyjne i z którymi chcielibyśmy się związać. Ale co jeśli istnieje inny, prostszy sposób na znalezienie „tej jedynej”? Przeczytaj, dlaczego joginka to będzie idealną partnerką – to może być Twój strzał w dziesiątkę.

1. Ma ciało joginki, po prostu

Pośladki, ramiona, siła, giętkość…

Co tu więcej mówić. Dziewczyny ćwiczące jogę są zwyczajnie seksowne! Ale nie zwracają uwagi na wygląd, one po prostu świetnie czują się ze sobą i z własnym ciałem.

A to czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi.

Co więcej, jeżeli regularnie praktykują, pewnie są też dobrymi kochankami. Joga poprawia jakość życia seksualnego, świetnie wpływa na sprawność fizyczną, a także na wzrost libido.

joginka

2. Jest pewna siebie i to przyciąga

Dziewczyna, która praktykuje jogę jest uśmiechnięta, chodzi wyprostowana z uniesioną głową i po prostu promienieje – taka pewność siebie zawsze przyciąga.

Poczucie własnej wartości wygląda świetnie na każdym! Joginka doskonale zna swoje możliwości.

Zdążyła już odkryć (i nadal odkrywa) swój potencjał. Dzięki praktyce medytacji i głębokiemu połączeniu z własnym wnętrzem zna swoje potrzeby, chęci, marzenia. Doskonale wie, czego chce. Jej samoświadomość jest bardzo mocno rozwinięta.

3. Jest silna

Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale większość asan wymaga ogromnego samozaparcia, siły i wytrzymałości.

Chcesz zobaczyć, kto dłużej wytrzyma w planku (czyli Pozycji Deski?)

Dziewczyna, która uprawia jogę, jest silna nie tylko fizycznie, ale i mentalnie. Praktyka nauczyła ją w pełni ufać sobie i polegać na sobie samej, dzięki czemu potrafi radzić sobie emocjonalnie ze stresem i różnego rodzaju problemami.

joginka

To może stanowić pewnego rodzaju wyzwanie, gdyż wewnętrzna siła joginki sprawia, że potrafi być bardzo niezależna.

4. Ma silną wolę, która inspiruje

Dziewczyna, która praktykuje jogę, ma naturalną chęć odnoszenia sukcesów – stawia sobie cele i umie w nich wytrwać tak długo, aż je osiągnie!

Doświadczenie nauczyło ją, że może osiągnąć wszystko, co sobie zaplanuje. Jogini wspierają się w swoich celach, dlatego możesz być pewien, że twoja dziewczyna joginka, pomoże Ci wytrwać w Twoich planach i marzeniach. Joginka jest wytrzymała i konsekwentna w dążeniu do celu, nie poddaje się zbyt łatwo. Możesz być pewien, że nie ucieknie natychmiast, kiedy tylko w waszym związku pojawią się trudności, ale będzie wolała popracować nad tą relacją.

5. Jest elastyczna – i wcale nie chodzi tylko o ciało

O fizycznej giętkości nie ma co mówić, ponieważ jest ona jednym z pierwszych następstw praktyki jogi.

A ponieważ joga jest połączeniem ciała i umysłu, pojęcie elastyczności sięga tutaj głębiej – ma wymiar wewnętrzny. Dziewczyna, która kocha jogę, potrafi odpuścić w sytuacjach, które tego wymagają oraz skupić się na rzeczach, które są naprawdę ważne. Nieoczekiwana zmiana planów to dla niej żaden problem.

6. Joginka jest otwarta

Osoby, które praktykują jogę pozbyły się potrzeby oceny i krytyki, zarówno siebie, jak i otoczenia. Nie ma nic bardziej odświeżającego, niż taka umiejętność.

Otwarty umysł i serce sprawiają, że będąc z joginką, widzisz i przeżywasz więcej – nie ma uprzedzeń, osądów czy rezerwy, które często nie pozwalają nam na pójście krok dalej i trzymają nas z dala od szczęścia. Joginka jest otwarta na ludzi i na to, co przyniesie kolejny dzień życia. Mniej dystansu, więcej życzliwości.

7. Nie zatrzymasz jej w miejscu

Joginki kochają przygody. Są ciekawe świata. Nie boją się sparzyć i ciągle poszukują nowych wyzwań – nie chodzi tu tylko o podróże, choć wiele z nas uwielbia zdobywać świat.

Czasem potrzebuje chwili tylko dla siebie i wyciszenia, ale generalnie joginka jest pełna energii, ma chęci i siły do działania. Spróbuj nadążyć!

8. Zdrowie przede wszystkim

Zamiłowanie do jogi buduje też naturalne zamiłowanie i pociąg do zdrowego stylu życia.

Joginka dba o swoje ciało, ale także o umysł i emocje. Umie słuchać swojego organizmu, więc nie robi rzeczy, które jej nie służą.

dieta łagodząca emocje

Świadome wybory dotyczące odżywiania czy aktywności fizycznej albo form odpoczynku, sprawiają, że jest pełna energii i sił witalnych. Nie dość, że ma świetną kondycję, to jeszcze ma silny system odpornościowy. Oznacza to więcej czasu i energii na wspólne spędzanie czasu!

9. Koniec dramatów

Szukasz dziewczyny, która potrafi panować nad swoimi emocjami i nie „strzela fochów”?

Nie mogłeś lepiej trafić.

Joginka, umiejętności zdobyte na macie, doskonale przenosi w codzienne życie. Spodziewaj się raczej spokojnej rozmowy, niż kłótni. Praktyka jogi uczy cierpliwości. W jodze nic nie przychodzi super łatwo, ot tak. Na postępy trzeba poczekać, a także na nie ciężko pracować.

Z czysto biologicznego punktu widzenia joga przywraca równowagę w całym układzie hormonalnym, wpływa na redukcję stresu i lęków, poprawia nastrój i samopoczucie. Praktyka medytacji również przywraca stabilność emocjonalną, pozwala uspokoić umysł, działać bardziej racjonalnie i świadomie, a mniej na autopilocie.

10. Sporo luzu, czyli take it easy

W jodze mówi się o czymś takim, jak uziemienie.

Jest to spokój i poczucie obecności. Joginki mają to do siebie, że potrafią spojrzeć nawet na najbardziej palącą sprawę trzeźwym okiem, bez potrzeby osądzania i nadawania wartości.

Tam, gdzie inni już panikują, one potrafią wziąć głęboki oddech, zdystansować się i zmienić perspektywę patrzenia. Zachowują spokój w trudnych sytuacjach i tym samym wprowadzają go do wszystkich aspektów życia. Wierz nam, Tobie też na pewno się to udzieli.

joginka

11. Uważność i zaangażowanie

Mindfulness, czyli uważność, którą ćwiczy joginka, polega przede wszystkim na byciu tu i teraz.

Na macie uczymy się odpędzania wszystkich zbędnych myśli i skupienia się wyłącznie na chwili obecnej.

W przełożeniu na życie codzienne staramy się być obecni w każdym momencie dnia. Kiedy dziewczyna praktykująca jogę jest z Tobą, jest z Tobą na 100%. Koncentruje się na Tobie, na tym, co mówisz, na spędzaniu z Tobą czasu. Dzięki praktyce mindfulness i innym technikom medytacyjnym potrafi się w pełni zaangażować we wszystko, co robi.

12. Dziewczyna, która kocha jogę, jest spontaniczna

Oto dziewczyna, która wie, co to znaczy życie na krawędzi! Z joginką nigdy nie zaznasz nudy. Dba o swój rozwój osobisty i duchowy, między innymi poprzez medytację, a to sprawia, że jest bardziej kreatywna, a jej myślenie nieszablonowe. Jeśli chcesz poznać dziewczynę niebanalną, joginka z pewnością taka jest.

13. Joginka myślin pozytywnie

Joga to prawie synonim pozytywności. Wraz z wysiłkiem fizycznym uwalniane są endorfiny, czyli tzw. hormony szczęścia.

Co więcej, osoby uprawiające jogę potrafią cieszyć się z najdrobniejszych rzeczy.

Znajdują przyjemność w zwykłych czynnościach. Zamiast problemów widzą wyzwania. W efekcie każda joginka jest po prostu naładowana dobrymi emocjami i pozytywnym myśleniem. Jej optymizm potrafi być w dodatku zaraźliwy. Chyba nie musimy nikogo przekonywać, że najlepiej umówić się z dziewczyną, która jest szczęśliwa.

14. Miłość

Dziewczyny, które uprawiają jogę, wiedzą jak kochać.

jak pokochać siebie

Najpierw zaczęły od siebie.

Kochają swoje ciało, umysł i wszystko, co jest z nimi związane. Dzięki temu dokładnie w taki sam sposób, z takim samym uczuciem potrafią patrzeć na świat dookoła, na naturę, na ludzi i kochać wszystkich, z którymi mają styczność.

Miłość to potężne uczucie. Kto kocha, umie również wybaczać. Joginka jest bardziej wyrozumiała, nie skupia się na cudzych błędach, potrafi też szczerze doceniać i odczuwać prawdziwą wdzięczność. Jej miłość jest bezinteresowna i bezwarunkowa.

15. PASJA!

Wszystkie powyższe elementy prowadzą do ostatniego, równie ważnego – pasji.

Joginki potrafią nadać znaczenie każdej sekundzie własnego życia. Wiedzą, jak spełniać marzenia, jak realizować plany, jak nie odpuścić i nie wycofać się. Powoli, stopniowo, krok po kroku zbliżają się do wyznaczonego celu. A wszystko to robią z otwartym sercem, radością, zaciekawieniem i wytrwałością. Nie ma nic lepszego, niż wykonywanie każdej czynności z uwagą, entuzjazmem i zaangażowaniem. I tak samo joginki podchodzą do związków – pełne pasji.

No i mamy 15 magicznych powodów, dla których joginki są idealnymi życiowymi partnerkami. Jak widać joga przynosi obu partnerom wiele korzyści.
Joginko, joginie – czy są jeszcze jakieś powody, dla których warto umówić się z joginką, czyli dziewczyną, która kocha jogę? Podzielcie się nimi w komentarzach!


Sprawdź nasz Plan praktyki na czerwiec i powoli, ale regularnie zacznij praktykę z jogą.

W tym Planie znajdziesz praktyki, dzięki którym rozbudzisz piękno!

Dołącz do Studia PortalYogi i weź udział w wyzwaniu: Pokochaj siebie.  7- dniowe wyzwanie MIŁOŚCI to program dzięki któremu powolutku zajrzysz w głąb siebie z akceptacją i miłością.

pokochaj siebie bez daty

Portal Yogi

Praktykuj jogę gdzie chcesz i kiedy chcesz

PortalYogi to jedna z największych platform wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji na temat jogi w Polsce. Powstała, aby pomóc Ci praktykować jogę bezpiecznie i efektywnie w domowym zaciszu. Samo Internetowe Studio PortalYogi, to efekt współpracy z czołowymi polskimi instruktorami jogi, którzy uczą jogi online.

Polecamy

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

decor