Camil Borowski

Prawo przyciągania i "Sekret"

„Cała potęga pochodzi z wewnątrz i dlatego też jest pod naszą kontrolą.”– Robert Colier

Czym jest prawo przyciągania i Sekret?

W tym artykule podzielę się z wami moją wiedzą na temat prawa przyciągania i odpowiem na pytania: Jak naprawdę działa Prawo Przyciągania, jak je stosować?

I moje ulubione pytanie, czy „Sekret” działa?

Większość z Was może kojarzyć prawo przyciągania – „Sekret” z filmu lub książki Rhondy Byrne. Podam Ci praktyczne wskazówki, które możesz wykorzystać, aby od dziś zmienić nastawienie na bardziej pozytywne.

Zacznijmy od tego, czym jest Prawo Przyciągania?

Najprościej jak mogę Ci to wytłumaczyć to jedno z uniwersalnym praw wszechświata (jest ich kilka) które działa na nas zawsze i wszędzie. Nie musisz w nie wierzyć. Po prostu jest, podobnie jak grawitacja nie musisz o niej wiedzieć, aby ją doświadczać.

Nasze myśli są magnetyczne, z mojego punktu widzenia wyglądają jak chmury energii o konkretnej częstotliwości. Na potrzeby tego artykułu skupimy się na praktycznych i konkretnych krokach jak wykorzystać prawo przyciągania.

prawo przyciągania sekret

Wyobraź sobie, że każdego dnia wstajemy i mamy wybór, jakie myśli dobieramy tego dnia. Większość ludzi, nie jest świadomych swojej mocy. Po prostu budzą się i powtarzają te same schematy myślowe.

Czyli wybierają te same myśli – kreują ciągle te same doświadczenia. Jest to logiczne, że przez wybór tych samych myśli dostajemy te same rezultaty.

Na pewno, każdy z Was zna powiedzenie „wstać lewą nogą”, jeśli z rana skupimy się na negatywnych myślach, nasz dzień będzie taki sam. Chyba, że jesteś świadomy negatywnego momentu myśli i go powstrzymasz.

Prawo Przyciągania działa na zasadzie podobne przyciąga podobne, czyli jeśli jesteś na stacji radiowej 95fm (smutek) to nie będziesz odbierał 110fm (radość) .

Częstotliwości muszą się zgadzać!

SEKRET – Kilka wskazówek jak świadomie wykorzystać?

1. Masz moc w wyborze myśli, w każdym momencie swojego dnia. Twoje przekonania kreują Twoją rzeczywistość.

2. Emocje są wskaźnikim, na jakiej częstotliwości jesteś czy 95fm ( smutek) czy 110fm (radość).

3. Każdego poranka masz możliwość zainwestowania czasu w samego siebie, aby przygotować się na nowy dzień. Sam każdego poranka medytuje i staram się wyrazić intencje na ten dzień np. „Dzisiaj nieważne gdzie idę i co robię , chce skupić swoją uwagę na rzeczach, które sprawiają , że czuję się dobrze.”

Proces medytacji odpręża Cię i przez 10-15 minut skupiasz się na wdechu i  wydechu co oznacza, że nie skupiasz się na tym, co jest złego w Twoim doświadczeniu. Proces świadomej intencji skupia Twoją uwagę na tym, co jest ważne w danym dniu dla Ciebie.

4. Docenianie jest piękną praktyką, która podnosi Twoje wibracje możesz wykorzystać wszędzie, pod prysznicem, w drodze do pracy / uczelni itp. Skup się na tym co możesz doceniać w swoim życiu.

5. Pamiętaj, to ty masz moc. Jesteś kreatorem swojego doświadczenia. Wybierasz, na poziomie energii co chcesz. Miks twoich przekonań, emocji i tego, jak się skupiasz tworzy twoją rzeczywistość .

6. Skupiając się na czymkolwiek, zapraszasz więcej tego, na czym się skupiasz. Na przykład jeżeli myślisz -nie chcę się spóźnić ( chcę się spóźnić i to bardzo)

 

Każdego dnia masz wybór. WYKORZYSTAJ TO!

Bądź dla siebie miły, dobry i wyrozumiały.

“To czemu się opierasz – napiera.”
– Carl Jung

Na zakończenie chciałem przypomnieć Ci o Twojej mocy.

 

banner mini blog Internetowe Studio PortalYogi

Praktykuj jogę z Internetowym Studiem PortalYogi.

 

Camil Borowski

YouTuber, Mentor, i założyciel podcastu „Ewolucja Męskości”. Wspiera mężczyzn sukcesu w odnalezieniu ich męskości, co w rezultacie poprawia ich relacje z samymi sobą i innymi oraz pomaga odpuścić trudną przeszłość, która stoi na drodze do pełniejszego, bardziej satysfakcjonującego życia.

Polecamy

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

decor