Agnieszka Bera

Dlaczego zaczęłam praktykować kundalini jogę?

Chciałabym Wam opowiedzieć, dlaczego zaczęłam praktykować kundalini jogę i jak to się stało, że nie wyobrażam sobie bez niej mojego życia!

Chciałabym Wam opowiedzieć, dlaczego zaczęłam praktykować kundalini jogę i jak to się stało, że nie wyobrażam sobie bez niej mojego życia!

Jogę praktykowałam bardzo długo, był to mój codzienny rytuał. Głównie była to ashtangavinyasa. Jednak przez ten cały czas czułam, że czegoś mi wewnętrznie brakuje. Potrzebowałam poczuć, że pracuje sama ze sobą.

Życiowe doświadczenia skierowały mnie ku kundalini

W moim życiu spotkała mnie bardzo nieprzyjemna sytuacja, która sprawiła, że bardzo wszystko przeżyłam.

Stresowałam się wszystkim, cały czas się trzęsłam i nie mogłam sobie poradzić z codziennymi sprawami. Udałam się na konsultacje do lekarza, który przypisał mi mocne środki uspokajające. Postanowiłam zażyć mniej niż połowę zalecanej dawki, ale już wtedy czułam się źle. Świadoma swojego ciała, czułam, że nie jestem sobą.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by PortalYogi (@portalyogi_pl)

Zaczęło się od praktyki z sesjami online…

Po dwóch, trzech dniach przyjmowania leków przeczytałam artykuł o kundalini jodze. Postanowiłam spróbować. Odstawiłam tabletki, znalazłam ćwiczenia online i praktykowałam codziennie.

Od tamtego dnia wszystko się zmieniło. Kundalini joga jest ze mną codziennie, stała się moją codzienną rutyną. W tym momencie nie wyobrażam sobie życia bez kundalini jogi. Te pare minut dziennie są dla mnie bardzo ważne.

Mam nadzieję, że Ty również spróbujesz, warto!


Jeśli się wahasz, wypróbuj różnych praktyk i zobacz, która działa na Ciebie najlepiej. Wśród pięciu różnych stylów jogi zakosztujesz również kundalini jogi i sprawdzisz, czy to właśnie to. Jeśli nie – będziesz mieć rozeznanie, co wybrać zamiast niej. Dołącz do Studio PortalYogi i weź udział w wyzwaniu Odkryj JOGĘ. Sprawdź co Cię poRUSZA.

 


Kundalini Joga to niesamowita praktyka, która naprawdę działa i przynosi bardzo szybkie rezultaty! Praktykują ją też znane osoby: Demi Moore, Madonna, David Duchovny, a w Polsce – np. Agnieszka Maciąg.

Agnieszka Bera prowadzi sesje jogi kundalini w Internetowym Studio PortalYogi.


Zmień swoje życie z Jogą, dołącz do wyzwania Studia PortalYogi i rozpocznij regularną praktykę jogi. To 7 tygodniowa podróż, która pozwoli Ci zadbać o Twoje ciało, umysł i ducha. Tydzień po tygodniu. Zaczniesz żyć tu i teraz, nauczysz się rozumieć swoje emocje, staniesz się bardziej pewny siebie, połączysz ze swoim sercem i intuicją. Poczujesz równowagę i harmonię.

zmień swoje życie z jogą

Agnieszka Bera

Żyję moją pasją i kocham życie ♥
Nauczycielka kundalini jogi z Kopenhagi. Specjalizuje się w czakrach, uzdrawianiu wewnętrznego dziecka i w pokochaniu siebie. Pragnie podzielić się z Tobą wiedzą, jak dzięki jodze i medytacji stworzyć życie, które naprawdę chcesz i które pokochasz. Joga jest częścią jej życia, praktykuje od ponad 20 lat i uczy od ponad 15. Więcej znajdziesz na jej stronie.

Polecamy

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

decor