Portal Yogi

Filmy o jodze, które sprawią, że zechcesz rozwinąć matę. Teraz.

Kilka filmów, które oglądamy w PortalYogi!

 

Filmy o jodze powstają bardzo często. Dokumentaliści chcą dociec, dlaczego joga stała się tak popularna tworząc ciekawe produkcje, których kilka polecimy w tym blog poście.

Większość z nich jest po angielsku, ale zawsze możesz uruchomić napisy!

Yoga by Equinox

Piękna joginka Briohny Smyth ćwiczy jogę o poranku. Delikatne światło, nastrojowa muzyka, jej piękne ciało. To jest estetyka jogi, której wiele osób szuka. A także to, jak wiele osób, które nie praktykują, jogę sobie wyobraża.

Yoga by Equinox Parody

Humorysta Michael Stusser przygotował swoją odpowiedź na film Equinox pokazując, że joga pokazywana w reklamach i filmach instruktażowych często różni się od tego, jak naprawdę ćwiczymy w domu.

Kabaret Czesuaf, Joga

„Proszę się mentalnie przygotować i otworzyć swoje czakry?, „Co takiego? Chyba nie wziąłem z domu…Nie mam tez kadzidełek, czy to nie problem?”

Dla wszystkich joginów, którzy maja dystans do siebie i chcą się trochę pośmiać.

 

Internetowe Studio PortalYogi

The Science of Yoga

Film dokumentalny o tym, jak joga wpływa na nasze życie oraz o badaniach pokazujących, jak zmienia aktywność naszego mózgu, kiedy praktykujemy jogę.

O przyjaźni i jodze rozmawiają: Natalia Przybysz i Justyna Jaworska

Artystka – Natalia Przybysz i Justyna Jaworska – nauczycielka jogi w stylu Ashtanga, dzielą się wyjątkową historią przyjaźni… ze sobą oraz z jogą! Opowiadają o swoich początkach w praktyce, o nauczycielach, jogowych rytuałach, emocjach, ale też ważnych lekcjach życia. A przede wszystkim o tym, jak wieloletnia praktyka jogi, znacząco przekłada się na ich codzienność, a w zasadzie na celebrację tej codzienności…

https://www.instagram.com/p/BtvdDbhF38H/

There is nothing you cannot do, Tao Porchon-Lynch wystąpienie TEDx

Dla fanów wystąpień TEDx znaleźliśmy wystąpienie Tao Porchon-Lynch, uznawanej za jedną z bardziej niesamowitych nauczycielek i najstarszą żyjącą mistrzynię jogi.

Why We Breathe. A Yoga Documentary

Kilka osób opowiada o swoich doświadczeniach z jogą: początkach i o tym, co sprawiło, że kontynuują.

The True Purpose of Yoga, Exploring the True Potential of Being Human, Sadhguru

Sadhguru jest indyjskim joginem, mistykiem oraz autorem. W roku 2012 został umieszczony na liście stu najbardziej wpływowych mieszkańców Indii przez gazetę Indian Express. Warto posłuchać jego opinii na różna aspekty życia, można się naprawdę wiele nauczyć!

Russell Brand’s Story, Transformation Through Yoga

Znany aktor Russell Brand przeszedł niesamowitą życiową transformację. Jak pomogła mu w tym joga?

Filmy o jodze: cykl „The Science of Yoga”

Polecamy te krótkie animacje, bo w prosty sposób wyjaśniają na czym polega joga, medytacja, asany, dieta w jodze, karma i wiele innych!

My Dharma

Inspiracje od znanych na świecie joginów, którzy opowiadają o tym, jak joga zmieniła ich życie.

Na koniec, coś z przymrużeniem oka…

Seks w wielkim mieście, Samantha praktykuje jogę

Praktykuj jogę bez wychodzenia z domu. Dołącz do Internetowego Studio PortalYogi.

Internetowe Studio PortalYogi

Portal Yogi

Praktykuj jogę gdzie chcesz i kiedy chcesz

PortalYogi to jedna z największych platform wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji na temat jogi w Polsce. Powstała, aby pomóc Ci praktykować jogę bezpiecznie i efektywnie w domowym zaciszu. Samo Internetowe Studio PortalYogi, to efekt współpracy z czołowymi polskimi instruktorami jogi, którzy uczą jogi online.

Polecamy

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

decor