Portal Yogi

Joga Twarzy – zestaw wideo do ćwiczeń w domu

Słyszałeś już o jodze twarzy? To na pewno wiesz, że wiele osób, w tym gwiazdy estrady, twierdzą że jest to najlepsza i w dodatku najtańsza metoda przeciwzmarszczkowa. Już dzisiaj zacznij ćwiczyć jogę twarzy w swoim domu z tym kompletem video opracowanym przez joginkę Martę Kucińską we współpracy z Portalem Yogi.

Zacznij od codziennej 10-minutowej sesji przeciwzmarszczkowej

Tak, tylko tyle – 10 minut codziennie rano (lub wieczorem) może już zrobić różnicę. Nie spodziewaj się jednak, że zobaczysz efekty pierwszego dnia (być może zauważysz, że Twoja skóra twarzy jest bardziej napięta) – magia naturalnych metod polega na wytrwałości i regularności.

Joga twarzy – Wypróbuj sesję z Martą

Dodaj swoje ulubione ćwiczenia

Gdy już będziesz ćwiczyć minimum 10 dziennie szybko zauważysz, że będziesz chcieć jeszcze więcej.

Albo inne ćwiczenia na wybrane części twarzy. W zależności od tego w jakich częściach twarzy pojawiają się u Ciebie najsilniejsze zmarszczki możesz dodawać te mniejsze moduły ćwiczeniowe według własnego uznania.

Dołącz do programu Joga Twarzy dla każdego z Martą w Studio PortalYogi i redukuj zmarszczki dzięki zdrowym ćwiczeniom!

Portal Yogi

Praktykuj jogę gdzie chcesz i kiedy chcesz

PortalYogi to jedna z największych platform wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji na temat jogi w Polsce. Powstała, aby pomóc Ci praktykować jogę bezpiecznie i efektywnie w domowym zaciszu. Samo Internetowe Studio PortalYogi, to efekt współpracy z czołowymi polskimi instruktorami jogi, którzy uczą jogi online.

Polecamy

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

decor