Karolina Gaworska

Nów księżyca w Bliźniętach: Bądź towarzyski

Nadchodzący nów będzie miał miejsce 22.05 o godzinie 19:39, w 2° Bliźniąt.

Obecnie w znaku rozgadanych i bardzo ciekawskich Bliźniąt znajdują się nie tylko Słońce i Księżyc, ale również Wenus i Merkury. Nów, w horoskopie wykreślonym na Warszawę, ma miejsce w 7 domu, a połączenie planety miłości z planetą komunikacji w 8. Zatem oznacza to dla nas rozmowy i towarzyskość oraz chęć wymiany się informacjami.

Ascendent w Skorpionie i 8 dom będą zachęcać nas do rozmów o emocjach oraz relacjach, ale również o biznesie i pieniądzach. Taki „skorpioni” akcent będzie też wyostrzał uczuciowość i wrażliwość, ale i zazdrość oraz chciwość.

blog, księżyc w nowiu

Mars, planeta wojny, przebywa w znaku zmiennych i bardzo duchowych Ryb, gdzie nie jest w stanie realizować w pełni swojego potencjału i bitności. Natomiast bardzo często może zachowywać się pasywno – agresywnie. Ponadto Mars utworzy kwadraturę, czyli aspekt nieharmonijny, w starej nomenklaturze negatywny do nowiu. Jakby tego było mało, dodatkowo w domu 3, czyli sektorze odpowiedzialnym za informacje przebywa Jowisz i Pluton, a to będzie nam jeszcze bardziej utrudniało zrozumienie, kto mówi prawdę, a kto nie.

W trakcie tego nowiu możemy niespotykanie często trafiać na wszelkiej maści złotoustych, którzy będą chcieli nam sprzedać jedynie słuszną prawdę lub produkt. A gdy operacja handlowa się nie powiedzie, będą posuwać się do manipulacji lub drobnych złośliwości. Jednak na ratunek przybywa Neptun, który jest patronem intuicji, przeczuć i snów.

Zatem rada na cały czas około nowiowy: słuchaj siebie i ufaj sobie.

Naturalnie jeśli masz ochotę, poznawaj nowych ludzi, flirtuj, pakuj zakupy do wirtualnego koszyka, ale nie decyduj się na poważne kroki zbyt szybko.

Odczekaj w sprawach zakupów do przyszłego tygodnia, a w sprawach związków do 25.06.2020. Zastanawiasz się teraz zapewne, jaka to złośliwa i staropanieńska planeta karze tak długo zwlekać z miłością i dotyczącymi jej decyzjami. Już spieszę z odpowiedzią. Planeta związków, czyli Wenus, przebywa do końca czerwca w retrogradacji. W ruchu pozornie wstecznym znajduje się też Jowisz, SaturnPluton.

Retrogradacja osłabia planety, kieruje ich siłę do naszego wnętrza, ułatwiając nam tym samym pracę nad sobą i samodoskonalenie się. Próbować warto, jednak teraz w centrum powinna się znajdować miłość do siebieświadoma obserwacja siebie w relacjach z innymi.

Warto również wykorzystać ten czas na analizę i wyciągnięcie wniosków z byłych relacji. Szczególnie jeśli miały one miejsce w lutym tego roku.

Mając na uwadze, że Bliźnięta są znakiem powietrznym, a Ryby oraz Skorpion to znaki trygonu wody, warto pamiętać, że powietrze może w wywoływać na oceanie fale, jednak nigdy nie poruszy najgłębszych odmętów. I tak też będzie w wypadku tego nowiu.

Warto rozmawiać, flirtować, zawierać nowe znajomości, jednak ostrożniej pochodź do tych nowych relacji. Z dozą ciekawości zamiast ogromnych nadziei.

księżyc w nowiu w bliźniętach

Najbliższy Nów Księżyca przyniesie Ci:

 • Potrzebę rozmowy i komunikacji

 • Głód związku – jednak nie warto rzucać się na pierwsze, co się nawinie 🙂
 • Chęć porozmawiania o uczuciach i biznesie
 • Tęsknoty za ex i analizy byłych relacji
 • Nowe znajomości
 • Więcej kontaktu z sąsiadami
 • Plotki

Jak zatem praktycznie wykorzystać obecną sytuację na niebie?

 • Poznawaniem nowych ludzi (może być online)
 • Szukaniem znajomych o podobnych zainteresowaniach
 • Rozmawianiem, flirtowaniem, pisaniem
 • Bycie ciekawym, ale nie łatwowiernym
 • Samoświadome wchodzenie w relacje
 • Uczenie się! Szczególnie języków i sprzedaży
 • Nie danie się zwieść „Januszom biznesu”
 • Zadawanie pytań
 • Ufanie swoim przeczuciom i intuicji

Jak użyć energii nowiu w pracy z ciałem?

 • Każda ulubiona przez nas forma jogi będzie wysoce wskazana – w Internetowym Studio PortalYogi znajdziesz ponad 180 sesji jogi, więc jest w czym wybierać 😉
 • Wszystkie sporty, które można uprawiać z kimś (naturalnie przy zachowaniu wszystkich higienicznych wymogów np. tenis)
 • Jazda na rowerze lub bieganie

Z okazji nadchodzącego nowiu, życzę Ci ciekawych znajomości i udanych flirtów.

Mam nadzieję, że pozyskasz ważne dla Ciebie informacje.

_______________________________________________________________________________

Praktykuj jogę z Internetowym Studio PortalYogi, gdzie chcesz i kiedy chcesz – w stylu, na który akurat masz ochotę. Ciesz się 24-godzinnym dostępem do ponad 180 sesji i wyzwań z najlepszymi polskimi nauczycielami.

baner Blog Studio mini

Karolina Gaworska

astrolog, nauczycielka astrologii, pielęgniarka.

Astrolog zajmująca się astrologią humanistyczną, medyczną i finansową. Twórczyni unikatowych i pionierskich kursów rozwojowych z elementami astrologii. Autorka bloga „Jako w Niebie, tak i na Ziemi” oraz projektu „Dywinacja w służbie człowiekowi”, który ma na celu wykorzystywanie sztuk wróżebnych w doskonaleniu siebie. Najbardziej dumna ze zrozumienia i jednocześnie samodzielnego wyleczenia się z zespołu policystycznych jajników oraz insulinooporności, o czym opowiada w facebookowej grupie Harmonijne hormony.

Polecamy

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

decor