Karolina Gaworska

Pełnia Księżyca w znaku Wodnika – Co Cię uwiera? 

Najbliższa pełnia księżyca, będzie miała miejsce 03.08.20 o godzinie 17:49. 

Takie pytanie będzie nam zadawać najbliższa pełnia, która będzie miała miejsce 03.08.20 o godzinie 17:49.

Jedyną stałą w życiu jest zmiana

Znasz zapewne to uczucie, gdy w bucie zrolowała Ci się skarpetka lub przeszkadza Ci mały kamyczek i idziesz, bo nie chce Ci się zatrzymać i zrobić z tym porządku. Aż dochodzi do punktu KULMINACYJNEGO i masz już dość! Chyba już wiesz, co mam na myśli.

Zatem zastanów się, w których dziedzinach życia powtarzasz sobie jak mantrę: “coś się zmieni”, “niedługo samo się poprawi”, „A w sumie to nie jest tak źle” etc. Już pewnie wiesz, gdzie znajduje się Twoje samooszukiwanie. Nadchodząca pełnia doda nam siły i odwagi, aby to przerwać oraz wziąć odpowiedzialność za swoje życie. Tu i teraz. Wiesz co z tym zrobić.

Decyzje, jakie podejmiesz, rewolucje, jakie zrobisz, będą miały konsekwencje już w drugiej połowie tego roku. Naturalnie jeśli pozostaniesz w miejscu, to też będzie miało swoje skutki.

Ta pełnia uwalnia od złudzeń, ale to tylko od Ciebie zależy czy zechcesz przejrzeć na oczy.

Planeta seksu i biznesu

Czyli Wenus, będzie bardzo silnie aspektowana (to znaczy, że odbiera aspekty: działanie, energie, wpływ innych planet) jednak nieharmonijnie. Dlatego planeta nie może działać i  wprowadzać atmosfery miłość, kompromisu i przyjemności.

Zatem zastanów się, czy warto trwać w czymś, co Cię nie odżywia, nie inspiruje. Może warto przestać się zmuszać, na siłę udowadniać i trwać w utrudzeniu. Z tym Cię zostawiam.

Ogień i … powietrze

Najbardziej będą tą pełnie odczuwały osoby z mocnym (to znaczy z dużą ilością planet w tych znakach) trygonem ognia (Baran, Lew, Strzelec) i powietrza (Bliźnięta, Waga, Wodnik).

A co to oznacza?

Powietrze podsyca ogień, jednak wystarczy dmuchnąć, aby zgasić świecę. Rozwiązaniem jest jak zwykle złoty środek. Jeśli masz ochotę kłóć się (ogień), dyskutuj (powietrze), wyrzuć z hukiem to, co zawadza. Jednak pamiętaj, że słów nie można cofnąć, a mogą one łatwo zgasić ostatni płomień.

Brama Lwa

Jest to fala kosmicznej energii (matko, jak to brzmi, ale zaraz wyjaśnię!), której działanie wypływa na nas, mniej więcej od 23.07 do 22.08. Kulminacja ma miejsce, co roku 08.08. To astrologiczne wydarzenie ma związek ze Słońcem przebywającym w znaku Lwa (od 23.07. do 23.08) oraz Syriuszem, sercem Lwa, czyli gwiazdą Regulusem. Ich połączone siły będą w nas wzmagać nasze Lwie serca oraz pragnienia naszych dusz.

W trakcie bramy lwa warto zastanowić się czego pragniesz, ale tak z samego siebie, z samego wnętrza, z samych trzewi. Jeśli chcesz mieć dużo pieniędzy, aby inni Ci zazdrościli, to nie jest to motywacja duszy. Natomiast, jeśli chcesz zwiększyć zarobki, aby móc doświadczać np. piękna świata, to prawdopodobnie mówi dusza.

08.08 polecam ustawić sobie przypominajkę w telefonie na godziny np. 11:11, 08:08, 12:12 i zapisywać lub choć powtarzać zdania afirmacyjne, takie jak:

,,Ja, (Twoje imię) jestem gotowy na wielką i namiętną miłość”;

Mnie, (Twoje imię) wolno jest być bogatym i szczęśliwym” itp.

Najbliższa pełnia Księżyca w znaku Wodnika przyniesie Ci:

 • Chęć zmiany
 • Wyjście z bierności
 • Zmianę priorytetów
 • Porządki w relacjach
 • Zmianę dynamiki w związkach

Jak praktycznie wykorzystać obecną sytuację na niebie?

 • Zastanów, co Ci nie odpowiada i to zmień lub przynajmniej spróbuj
 • Wprowadź nowe nawyki
 • Posprzątaj, ale tak na serio, czyli niewycieranie kurzy, a wywalenie tego, co zalega. Bardziej mistyczne, zrób miejsce na nowe
 • Zastanów się czego pragniesz w związku i relacjach z innymi ludźmi
 • Daj to sobie (rodzimy się i umieramy sami; nie uzależniaj tak ważnej rzeczy, jak szczęście od kogoś innego).
 • Ustal priorytety

pelnia ksiezyca

 • Weź kartkę i coś do pisania
 • Zadaj sobie pytanie: Jaką mam korzyść z trwania w tej sytuacji? (Bo skoro w niej trwasz, to coś musisz z tego mieć. Bądź ze sobą szczery. Zapisuj to co PIERWSZE pojawi się w Twojej głowie. Bez oceniania i udawania grzecznego oraz oświeconego.
 • Co może stać się najgorszego, gdy zmienię tę sytuację ? (Wypisz wszystkie, nawet te irracjonalne lęki)
 • Co pomyśli o tym Twoja mama/ tata/ przyjaciółka/ parter / ex/ szef / babcia?
 • Co stanie się najlepszego, gdy zmienisz tę sytuację?
 • Co byś zrobił, gdybyś wiedział, że zmiana, której chcesz dokonać potoczy się jeszcze lepiej, niż tylko możesz sobie wyobrazić?
 • A co jeśli Twoja zmianę wspiera cały Wszechświat i błogosławi Tobie?
 • Co byś zrobił, gdybyś wiedział, że w zmianie tej sytuacji jesteś całkowicie bezpieczny?
 • Skoro już wiesz, że jesteś wspierany i w pełni bezpieczny, co dziś zrobisz, aby wprowadzić zmianę?

pełnia księżyca

Pełnia Księżyca w Wodniku jak użyć energii w pracy z ciałem?

 • Poczuj szybkość i dynamikę
 • Jeśli chcesz możesz krzyczeć i bić w poduszki
 • Warto poświęcić uwagę zwodniczym częścią ciała, czyli łydkom, goleniom i kostkom
 • Biegaj, skacz, rywalizuj.

 

Jeśli masz ochotę na zrozumienie dynamiki związków, energii pieniądza oraz astrologiczne informacje o Twojej indywidualnej kobiecości to zapraszam do mojego kursu online o Wenus. Tematy, jakie tam były poruszane to męska i żeńska energia, pozwolenie sobie na przyjemność, dynamika energii pieniądza oraz kompleksy. Kurs składa się nie tylko z wykładów i ćwiczeń dla Twojej podświadomości, ale i z ćwiczeń energetycznych rozbudzających kobiecość, uwalniających napięcia i budujących miłość do siebie. Zapraszam.

Życzę Ci z okazji tej pełni. Odejdź od tego, co Cię uwiera! Inicjatywa jest po Twojej stronie.


Zapraszam Cię do Internetowym Studia PortalYogi. Praktykuj jogę gdzie chcesz i kiedy chcesz – w stylu, na który akurat masz ochotę. Ciesz się 24-godzinnym dostępem do ponad 180 sesji i wyzwań z najlepszymi polskimi nauczycielami.

Internetowe Studio PortalYogi

Karolina Gaworska

astrolog, nauczycielka astrologii, pielęgniarka.

Astrolog zajmująca się astrologią humanistyczną, medyczną i finansową. Twórczyni unikatowych i pionierskich kursów rozwojowych z elementami astrologii. Autorka bloga „Jako w Niebie, tak i na Ziemi” oraz projektu „Dywinacja w służbie człowiekowi”, który ma na celu wykorzystywanie sztuk wróżebnych w doskonaleniu siebie. Najbardziej dumna ze zrozumienia i jednocześnie samodzielnego wyleczenia się z zespołu policystycznych jajników oraz insulinooporności, o czym opowiada w facebookowej grupie Harmonijne hormony.

Polecamy

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

decor